NAB Licentie aanvragen via onze webshop

Speedway Blauwhuis maakt het gemakkelijk voor u.

Het "Equipe" systeem voor FAC 1600 en Rodeo

Deel de spanning met (een) mede coureur(s)

Kings Battle 26 & 27 April

Zet 'm vast in uw agenda, dat mag u niet missen

  • slide 2
  • slide 3
  • slide 3
false
10
10
fade
3
2

 Startlijst Hallum 25 augustus 2018

  Aanvang wedstrijd 11.30 uur. Pagina laatst bijgewerkt op 16-07-2018 om 19:54 uur

    Rodeo

   

     19  Douwe Staal

     54 Jeen Terpstra

   253 Berend Pars

   300 Marco de Jong

   310 Jurjen de Jong

   313 Gerard de Vries

   316 Silke Jongbloed 

   321 Hein Durk Vellema 

   335 Rick de Graaff

   346 Maikel Dijk

 

   354 Johan Uijthof

   355 Jitse Terpstra

   356 Peter Kuiper

   362 Ate Jongbloed

   376 Otte Boonstra

   387 Justin Kappert

   397 Sybe van der Wal 

   506 Tjeerd vd Zee

   625 Jordi ten Kate

   643 Feite popma

  FAC 1600

      

      28 Jan Peter van der Wal

      31 Equipe Drost

     51 Pieter Miedema

      56 Bernard Brouwer

      60 Gerlof Fokkema

      96 Elmer Nadema

   123 Joukje Lolkema

   229 Petronella Visser

   248 Nanko Bakker

   289 Robert van Dijk

 

   538 Roel de Vries

   842 Piet van Rijszen

     F2 junioren

 

     161 Mark Veenstra

     228 Jasper Postma

     277 Senna Claes

     515 Gerke witteveen

     625 Wilco Terpstra

     628 Jesse Storm

     808 Jaro vd Vondervoort

  HAC klasse

   

      6 Laurens Andringa

     10 Pieter Holwerda

     20 Siemon Hoekstra

     40 Rienk Noordhof

     58 Gertjan de Vries 

     78 Douwe Visser

     88 Yne Pieter Terpstra

     89 Richard Terpstra

   158 Anton de Boer

   329 Anke Dijkstra

 

   478 Martin Kingma

   480 Carlo Gaasbeek

   484 Harm van der Veen

   Vrije Standaard

   

   613 Sjaak Knijn

   617 Richard Kuykhoven

   620 William Polling

   636 Ybe Vellema

   643 Roy Prins

   646 Arnold Vd Veen

   664 Abel Terpstra

   671 Jan de Vries jr.

   672 Frans de Vries

   679 Arjen Santhuizen

 

   683 Patrick Sintebin

   690 Laurens Silk

 

   F1 Stockcar

      

    17 Bouwe Arjen Hiddinga

    20 Bert de Vries

    26 Jan v.d Iest 

    44 Gosse Hoekstra

    40 Mark Tesselaar 

    53 Stefan de Jong

    54 Sierd de Vries 

    55 Peter Ruig 

    58 Willem de Boer

    61 Koen Maris

 

    67 Marco Kandt

    76 Wierd Gietema 

    79 Louw de Vries 

    86 Edwin Ploeg

    90 Roelof van der Veen

  143 Tea Helder 

  152 Gert Jan Klok

  155 Pieter Langeveld

  212 Sander Vermeulen

  226 Pieter v.d Iest

 

  228 Jan Roelof Wijbenga

  292 Frank Zijsling

  388 Jelle Bijlsma 

  410 Jelle Tesselaar 

  422 Marten Bijlsma

  440 Jac Tesselaar 

  452 Willem de Vries 

  453 Jacob de Vries

  484 Harm vd Veen 

  501 Inge Wiersma

 

  541 Bert Honderd 

  575 Yoren Winands

  591 Barry Boersen 

  592 Auke Osinga 

  618 Wybe de Vries 

  699 Jan Kuin 

  725 Cesar Noppert

  726 Frank Kramer

    

NAB Licentie 2018:

 

beschikbaar

 

WINNAARS

 

Bekijk hier het overzicht van de laatste winnaars en uitslagen

Volgende race

 Hallum

Zaterdag 25 augustus 2018

        

 

 

  • slide 1
false
10
10
fade
3
2