• slide 1
false
10
10
fade
3
1

Startnummers Standaard 1600 /  Fac 1600

 

 

De afgelopen jaren kwam het wel voor dat coureurs met dezelfde startnummers reden. Ook kregen wij veel vragen of een bepaald startnummer beschikbaar was of niet. Vandaar een mooi overzicht van de startnummers.
 

Na 2 jaar niet actief te zijn geweest vervalt je nummer tenzij je aangeeft het nummer te willen behouden.

Wil jij een startnummer reserveren, of weet je dat je niet meer gaat rijden in de Standaard 1600? Geef het dan door via de e-mail: info@rararacing.nl of info@fac-autocross.nl
 

Startnummers per 2018

 

    1.   Jaap van der Velde (Clubkampioen FAC 2017)
    2.

    3.

    4. Ewan van Bergen

    5.    

    6. Laurens Andringa
    7. Sikke Leijendekker
    8.  Karel Roorda
  10.  Pieter Holwerda
  11.  Jesse Adema
  12.  Jacob Fopma
  13.  Geert Jan Wissman
  14.  Hendrik Wesselius 
  15.  Sven de Jong
  16.  Jesse Adema
  17.  Menno van der Eems equipe Kalsbeek
  18.  Jaap Kooistra
  21.  Wessel de Vent
  22.  Jan Piersma
  23.  Jeen Piersma
  24.  Rients Piersma
  25.  Jordi ten Kate
  26.  Equipe Wagenaar/Runia
  27.  Jeroen Hettinga
  28.  Jan Peter vd Wal
  30.  Jan Sierksma
  31.  Jan Drost / Harm vd Veen equipe
  32.  Jorn Adema
  33.  Douwe Aalbers
  34.  Marco Kramer
  35.  Peter van Sinderen
  36.  Tjalling Boersma
  37.
  38.
  39.
  40.  Rienk Noordhof
  41.  Stefan Zweet
  42.
  43.  Sjirk Visser
  44.  Popke Zijlstra
  45.  Rick Louwerens
  46.  Feike Popma
  47.
  48.
  49.  Erik van der Sluis
  50.
  51.  Pieter Miedema
  52.  Mark Willem Hoekstra
  53.  Feite Klijnstra
  54.

  55.  Minze vd Sluis
  55.  Johannes Bos
  56.  Bernard Brouwer
  57.  Pieter Tjibbe de Vries
  58.  Gert Jan de Vries
  59.  Jan Lucas Hemrica
  60.
  61.
  62.  
  63.  Hein Postma
  64.  Theo Kooistra
  65.
  66.  Tjerk Willem Kuipers
  67.
  68.  Folkert Jan Cnossen
  69.  Pieter Holwerda (2017)
  70.  Wytze Anema
  71.  Jentje vd Weerdt
  72.  Harm Blanksma
  73.
  74.
  75.  Jan vander Weij
  76.  Wierd Gietema
  77.
  78.  
  79.  Arjen Santhuizen
  80.  
  81.
  82.
  83.
  84.  Arjen Jensma
  85.  Jan Lieuwe Wesselius
  86.  Nick Betten
  87.  Haye Snijder
  88.  Yne Pieter Terpstra
  89.
  90.  Sander de Boer
  91.  René Polstra
  92.  Marten van der Meer
  93.  Ferwert equipe
  94.  Watse Bruinsma
  95.  Jacob Ponne
  96.  Elmer Nadema
  97.
  98.  Jeffrey Grevink
  99.  Niels Terpstra
100.

123. Joukje Lolkema
124.  Feite van der Veen
125.  Marco de Korte

123. Joukje Lolkema
126.  Gabriel Dijkstra
131.  Nicole de Boer
132.  Daniel Wissman
149.  Henk van der Sluis

152.  Wiebe van der Vaart

156.  Wijbenga equipe

171.  Eelco van Lent

181.  Michael Poel

185.  Jaap vd Velde (clubkampioen 2017)

191.  Arjen Visser

198.  Remko Haitsma

212.  Marco Ketelaar

225.  Christiaan Wesselius

226.  Johannes Alma

229   Petronella Visser

236.  Jelle Schuit
248.  Nanko Bakker

267.  Donny Smeets

289.  Robert van Dijk

392.  Anke Dijkstra

398. Melissa Drost

463. Jorrit Hansma

478. Martin Kingma

480. Carlo Gaasbeek

484.  Harm vd Veen

538.  Roel de Vries

581.  Gerrit Faber

586. Ralph Jansen

666.  Edwin Scheepvaart

842. Piet van Rijszen
888.  Robin Zuidema

911. Joram Dijkstra & Sietze Schilstra equipe

NAB Licentie 2018:

 

beschikbaar

 

WINNAARS

 

Bekijk hier het overzicht van de laatste winnaars en uitslagen

Volgende race

 Blauwhuis 7 april 2018

        

 

 

  • slide 1
false
10
10
fade
3
2