• slide 1
false
10
10
fade
3
1

Startnummers Standaard 1600 /  Fac 1600

 

 

De afgelopen jaren kwam het wel voor dat coureurs met dezelfde startnummers reden. Ook kregen wij veel vragen of een bepaald startnummer beschikbaar was of niet. Vandaar een mooi overzicht van de startnummers.
 

Na 2 jaar niet actief te zijn geweest vervalt je nummer tenzij je aangeeft het nummer te willen behouden.

Wil jij een startnummer reserveren, of weet je dat je niet meer gaat rijden in de Standaard 1600? Geef het dan door via de e-mail: info@rararacing.nl of info@fac-autocross.nl
 

Startnummers per 2017

 

    1.   Jeen Piersma   (Clubkampioen FAC)
  02.  Sebastiaan de Haan :gestopt
    3.  Fons van Bergen
    4.  Ewan van Bergen
    5.  Mark Exoo
    6.  Laurens Andringa
    7.   Sikke Leijendekker
    8.  Karel Roorda
    9.
  10.  Pieter Holwerda
  11.  Jesse Adema
  12.   Jacob Fopma
  13.  Geert Jan Wissman
  14.  Hendrik Wesselius equipe Christiaan Wesselius
  15.  Sven de Jong
  16.  Jesse Adema
  17.  Menno van der Eems equipe Kalsbeek
  18.  Jaap Kooistra
  19.
  20.  Siemon Hoekstra
  21.  Wessel de Vent
  22.  Jan Piersma
  23.  Jeen Piersma
  24.  Rients Piersma
  25.  Jordi ten Kate
  26.  Rene Wagenaar
  27.  Jeroen Hettinga
  28.  Jan Peter vd Wal
  29.  Wieger Slump
  30.  Jan Sierksma
  31.  Jan Drost / Harm vd Veen equipe
  32.  Jorn Adema
  33.  Douwe Aalbers
  34.  Marco Kramer
  35.  Peter van Sinderen
  36.  Tjalling Boersma
  37.
  38.
  39.
  40.  Rienk Noordhof
  41.  Stefan Zweet
  42.
  43.  Sjirk Visser
  44.  Popke Zijlstra
  45.  Rick Louwerens
  46.  Feike Popma
  47.
  48.
  49.  Erik van der Sluis
  50.
  51.  Pieter Miedema
  52.  Mark Willem Hoekstra
  53.  Feite Klijnstra
  54.

  55.  Minze vd Sluis
  55.  Johannes Bos
  56.  Bernard Brouwer
  57.  Pieter Tjibbe de Vries
  58.  Gert Jan de Vries
  59.  Jan Lucas Hemrica
  60.
  61.
  62.  
  63.  Hein Postma
  64.  Theo Kooistra
  65.
  66.
  67.
  68.  Folkert Jan Cnossen
  69.  Pieter Holwerda (2017)
  70.  Wytze Anema
  71.  Jentje vd Weerdt
  72.  Harm Blanksma
  73.
  74.
  75.  Jan vander Weij
  76.  Wierd Gietema
  77.
  78.  Martin Kingma
  79.  Arjen Santhuizen
  80.  Carlo Gaasbeek
  81.
  82.
  83.
  84.  Arjen Jensma
  85.  Jan Lieuwe Wesselius
  86.  Nick Betten
  87.  Haye Snijder
  88.  Yne Pieter Terpstra
  89.
  90.  Sander de Boer
  91.  René Polstra
  92.  Marten van der Meer
  93.  Ferwert equipe
  94.  Watse Bruinsma
  95.  Jacob Ponne
  96.  Elmer Nadema
  97.
  98.  Jeffrey Grevink
  99.  Niels Terpstra
100.


124.  Feite van der Veen
125.  Marco de Korte
126.  Gabriel Dijkstra
131.  Nicole de Boer
132.  Daniel Wissman
149.  Henk van der Sluis

156.  Wijbenga equipe

181.  Michael Poel

185.  Jaap vd Velde

191.  Arjen Visser

198.  Remko Haitsma

199.  Ele Kingma

 

212.  Marco Ketelaar

225.  Christiaan Wesselius
248.  Nanko Bakker

292.  Frank Zijsling

 

392.  Anke Dijkstra

398. Melissa Drost


411.  Omrop Fryslan Duozitter Standaard 1600

484.  Harm vd Veen

 

538.  Roel de Vries

581.  Gerrit Faber

 

666.  Edwin Scheepvaart


888.  Robin Zuidema

 

911. Joram Dijkstra & Sietze Schilstra equipe

WINNAARS

 

Bekijk hier het overzicht van de laatste winnaars en uitslagen

NAB Licentie 2017:

 

U kunt via onderstaande knop

uw NAB licentie aanvragen

 

DE VOLGENDE RACE

 

Donderdag 25 mei

Hemelvaartsdag

 

 

 

Volgende race

 

Zondag 3 september

Finale F2 Supercup

 

  • slide 1
false
10
10
fade
3
2